نتایج جستجوی شما

تاریخچه شرکت مای آفیس

شرکت مای آفیس در سال 2002 در منطقه آلسانجاک ازمیر تاسیس شد. ریشه ی این شرکت به سال 1950 برمی گردد و نتیجه سه نسل کار کردن در زمینه املاک و مستغلات می باشد. در واقع ما با به روز کردن کار اجداد و پدرانمان این فعالیت را در شرکت مای آفیس ادامه داده ایم.
شرکت مای آفیس از سال 1968 تا سال 2002 فعالیت خود را در منطقه کمال پاشا واقع در ازمیر ادامه داده و همچنان نیز در حال فعالیت است.
بعد از سالها به دلیل مدیریت توسط نسل جدید و درخواست مشتریان تصمیم به افتتاح دفتر جدید در مرکز ازمیر، منطقه آلسانجاک گرفته شد، که با همکاری با شرکت های املاک رسمی و ارایه خدمات بیشتر و جدیدتر شروع به کار کرده ایم. در سال 2015 تصمیم به فعالیت در حوزه مشتریان ایرانی با شرکای جدید خود گرفتیم. چشم انداز ما در املاک ارائه خدمات 360 درجه است، یعنی طراحی املاک موجود و ارائه آن برای فروش یا اجاره از ابتدا تا انتهای کار حدود 2000 پروژه ( مسکن ، مغازه، هتل، مزرعه، زمین، کارخانه،بناهای تاریخی و توسعه ملک های تجاری) با ارایه خدمات مشاوره ای کنار مشتریان هستیم. با صداقت ، کار های منحصر به فرد و سرمایه گذاری در بازارهای فعال هم به صورت شخصی و هم با مشارکت به فعالیت خود ادامه می دهیم.

لیست مدیران

0 لیست ها
مای آفیس خرید ملک و سرمایه گذاری ازمیر ترکیه، My Ofis real estate and investment Izmir Turkey ، العقارات والاستثمار، My Ofis emlak ve yatirim

مهمت علی یوجل

مدیر سرمایه گذاری
فارغ التحصیل رشته فیزیک از دانشگاه فیرات و ۲۰ سال سابقه خدمت با درجه سرهنگی
0 لیست ها

نازمیه یوجل

مدیر عامل
با بیش از 18 سال سابقه فعالیت در حوزه املاک و سرمایه گذاری و ارتباطات گسترده با سازندگان
0 لیست ها

حسین پاکدل

مدیر فروش
دانش آموخته رشته گردشگری، دارای مدرک رسمی "مشاور ارشد املاک و مستغلات سطح ۵" از کشور ترکیه

لیست کارشناسان

0 لیست ها
مای آفیس خرید ملک و سرمایه گذاری ازمیر ترکیه، My Ofis real estate and investment Izmir Turkey ، العقارات والاستثمار، My Ofis emlak ve yatirim

آرزو اوزون اوغلو

کارشناس امور اقامت
مشاور گردشگری و اقامت و مدیر عامل شرکت Kiribati Turizm با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در ای ...

لیست مشاورین

0 لیست ها

فرشید پاکدل

مشاور فروش
دانش آموخته رشته مهندسی معماری با بیش از 4 سال سابقه در زمینه املاک و سرمایه گذاری.

مقایسه لیست ها

error: